Zaplanowałeś już wszystkie kwestie związane z przeprowadzką? Znalazłeś kartony, pomoc w postaci znajomych i spory samochód transportowy? Wydaje Ci się, że już nic więcej nie musisz wiedzieć? I tu jesteś w błędzie! Jedną z najważniejszych kwestii, o które musisz zadbać podczas wyprowadzki jest odpowiedni, wygodny strój. Chcesz dowiedzieć się jaki powinien być? Czytaj dalej.

No chyba że korzystasz z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej (przykładowy transport przeprowadzkowy – kliknij) wtedy będziesz miał ten problem z głowy i możesz z nogami założonymi do góry siedzieć o obserwować całą usługę przeprowadzkową. Pod warunkiem że w kieszeni masz odpowiednia ilość banknotów…załóżmy jednak że nie masz…co wtedy?

ubranie-do-przeprowadzki

ubranie-do-przeprowadzki

#1 Wygoda przy przeprowadzce

Najważniejsze jest to, aby ubranie nie krępowało Twoich ruchów. Wygoda jest najważniejsza, ponieważ musisz przygotować się na kilkugodzinną pracę w tym stroju.

#2 Przewiewność

Musisz zadbać, wybierając strój do pracy, o to, żeby był on wykonany z lekkiego, przepuszczającego powietrze materiału, no chyba że zdecydujesz się na fachową firmę przeprowadzkową. Najlepiej w tej kwestii sprawdzi się bawełna i luźniejszy krój, który dodatkowo pozwoli wpłynąć powietrzu pod ubranie i zapewnić miły powiew na zmęczonym ciele.

#3 Cebulka

Na pewno słyszałeś nie raz o ubieraniu się na cebulkę. Ta metoda jest wręcz idealna jeśli chodzi o przeprowadzki. Musisz zadbać o wszystko i pomyśleć o każdych możliwościach atmosferycznych. To, że aktualnie jest gorąco i zwykły t-shirt Ci wystarcza, wcale nie oznacza, że za kilka chwil się to nie zmieni. Przygotuj sobie wygodny podkoszulek, luźną koszulkę do pracy i ciepłą bluzę w razie pogorszenia się pogody .

#4 Wygodne, sportowe obuwie do przeprowadzki

Musisz wiedzieć, że w tym dniu sporo się nachodzisz. Aby nie nabawić się odcisków, bolących stóp ani innych nieprzyjemnych skutków ubocznych pomyślmy o sportowym obuwiu, które jest przewiewne i które prawidłowo trzyma naszą stopę w bucie. Najlepiej w tej kwestii sprawdzą się adidasy z antypoślizgową powierzchnią. Nie wolno wybierać butów, których podeszwa nie posiada tak zwanych „traktorków”, ponieważ możemy wywinąć niejednego orła.

Jak widzisz, przeprowadzka to dzień, w którym naprawdę musisz zadbać o wiele rzeczy. Nie zapominaj zatem również o ubraniu i obuwiu! Powodzenia.