Dobrej jakości samochód dostawczy, który pochodzi od renomowanego producenta jest niezbędnym elementem, jeśli chcemy prowadzić własną firmę transportową albo przeprowadzkową. Tak zwanych dostawczaków na rynku jest naprawdę wiele, istnieje jednak pytanie – które z nich są naprawdę godne zaufania i warte kupienia?

Ford Transit

Pomimo tego, że samochody osobowe marki Ford nie cieszą się wielkim zaufaniem wśród użytkowników to jednak w sytuacji, gdy zdecydować należy się na samochód dostawczy to właśnie Ford jest jednym z najczęstszych wyborów konsumentów. Klasycznym i flagowym modelem jest oczywiście Transit, który uznawana jest wśród kierowców za niezwykle ładowny i niezawodny.

Ford Connect

Ten model jest idealną opcją dla tych, którzy potrzebują w małej przestrzeni pomieścić naprawdę wiele. Connect jest stosunkowo niewielkim, pod względem gabarytów, samochodem, ale jego powierzchnia ładowna jest ogromna. Dzięki tym cechom Connect jest autem, które wyróżnia się na rynku samochodów dostawczych i ceniony jest właśnie za swoją kompaktowość.

Fiat Fiorino i Doblo

Te modele to klasyczny przykład tak zwanych miejskich samochodów dostawczych. Posiadają spore gabaryty, wykazują niesamowitą ładowność i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Citroen Jumper

Citroen to francuska marka produkująca samochody osobowe oraz dostawcze. W ich ofercie odnaleźć możemy naprawdę sporo przeróżnych modeli, które na pewno spełnią oczekiwania wymagających klientów. Dlaczego francuski producent cieszy się taką popularnością i jest chętnie wybierany przez konsumentów? Wszystko dlatego, że Citroen oferuje naprawdę atrakcyjne ceny swoich pojazdów, co sprawia, że grupa docelowa tego producenta jest spora.

Wymienione powyżej modele nie są oczywiście wszystkimi dostępnymi modelami samochodów dostawczych. Gdyby chcieć wymienić cały asortyment jedynie największych koncernów to krótki artykuł zamieniłby się w długie kompendium wiedzy. Zaprezentowane jednak modele są według nas najbardziej popularne i najlepiej jest się zainteresować właśnie nimi, jeśli poszukujemy samochodu dostawczego dla własnego przedsiębiorstwa.